!!!!! NOVINKA !!!!!

V termíne od 18.6.-17.9.2016 spúšťame pravidelnú autobusovú prepravu z Bratislavy do mesta Novi Vinodolski a okolia.Tiež na ostrov KRK.Cena za dopravu je od 70€/osoba (v cene aj spiatočná cesta) Miesto si treba vopred rezervovať.

 

Jednodňové okúpanie sa v Jadrane

„Odskočte“si každú sobotu k moru. Strávte jeden celý deň na pláži s kúpaním a opaľovaním.

Jeden deň pri mori? Nič nesplniteľné! Ponúkame vám jednodňový výlet k Jadranu za cenu 49€/osoba. Odchod v noci z piatka na sobotu z Bratislavy.Príchod do Nového Vinodolského cca 10:00. Voľný program: kúpanie ,opaľovanie ,vodné atrakcie a iné. Odchod z Vinodolského večer cca 19:00 , príchod do Bratislava v nedeľu v ranných hodinách. Miesto v buse si treba v čas rezervovať.

Víkendy Novi Vinodolski

* – firemné víkendyNovi-Vinodolski mapa
* – rodinné výlety
* – školenia
* – pánske, dámske jazdy
* – športové víkendy

* – predlžené oddychové víkendy

V cene je zahrnutá doprava  a ubytovanie v Novom Vinodolskom v apartmánovom dome.
Odchod z Bratislavy je vždy vo štvrtok, čas a miesto odchodu si môžu určiť cestujúci. Odchod z Nového Vinodolského je v nedeľu, čas odchodu je tiež na spoločnej dohode.
Okrem pobytu pri mori Vám ponúkame možnosť vybrať si niektorý z dole uvedených výletov. Viac info:

 

Plitvické jazerá

Plitvicke jazera

V národnom parku sa zdržíme cca 4 hodiny v sprievode sprievodcu. Na spiatočnej ceste sa zastavíme na obed, ďalší program je podľa dohody účastníkov.

Cena výletu je 20/osoba EUR ( doprava ).

 

Výlet na ostrov Krk

Foto ostrov KrkVýlet sa organizuje v rámci predlžených víkendov v Chorvátsku.V rámci výletu navštívime jaskyňu Biserujka , liečivý bahenný kúpeľ a návštevu mesta Krk.
Mesto je známe  výnimočnou históriou a kultúrou, ktorý je nazývaný „Zlatý ostrov“. Obyvatelia sa živia prevažne rybárstvom, námorníctvom, výrobou lodí, poľnohospodárstvom a turizmom. Známe je svojim kultúrnym bohatstvom a hlavne  dominantným komplexom katedrál. V meste je niekoľko zaujímavých pamiatok, ktoré by ste mali  navštíviť: kostol Gospe od Zdravlja (Panny Márie za zdravie),  Františkánsky kostol a kláštor  sv. Franje, (Franjevački samostan i crkva Sv. Franje), kláštor Klarisa,  benediktinsky kláštor s kostol Sv. Márie Anielskej, ranokatolícka bazilika Uznesenja Marijina, Frankopánsky kaštiel, námestie Kamplin, kláštor a kostol Sv. Lovre, Dvojitý kostol Sv. Kvirina a Sv. Margaréty, mestské hradby….Mesto je známe svojimi krásnymi plážami z jemného štrku a skalnatými plážami, ktoré sú upravované od 20.storočia a mnohé z nich boli ocenené   „Modrou vlajkou“, čo je dôkaz toho, že je tu krištáľovo čisté more. Najznámejšia mestská pláž je Lukobran. Pláže sú prispôsobené pre všetky vekové kategórie.

Cena výletu je 20€/osoba /deti do 12r.-18€.( V cene je zahrnutá doprava+vstup do jaskyne).

 

Výlet do mesta Rijeka

Výlet sa organizuje v rámci predlžených víkendov v Chorvátsku.2026671
Mesto Rijeka je vzdialené od Vinodolského 47km. Mesto Rijeka – srdce Európy, mesto bohatej histórie, kultúry, cestovného ruchu, je „povinnou“ turistickou destináciou na Jadranskom mori. Na začiatok si vypite kávu na rijeckom korze, ktoré je centrom mesta a miestom verejných podujatí. V strede Korza je ‘Gradski toranj’ (Mestská veža) s hodinami, ktorá je zhromaždiskom Riječanov a mnohých turistov. Rijecké korzo zdobia početné barokové paláce, pričom najstarší z nich je palác ‘Wohinz’. Starému mestu dominuje najvýznamnejší kostol, katedrála ‘Sv.Vida’ (Sv. Vít). Určite navštívte aj ‘Trsat’ na ktorom sa nachádza františkánsky kláštor s kostolom a pastoračným centrom, nazývaným ‘Trsatsko svetište’. Ide o najstaršiu mariánsku svätyňu na pôde Chorvátska a v súčasnosti aj veľké pútnické miesto. Na Trsate se tiež nachádza aj stredoveký Trsatský kaštieľ. Okrem bohatej histórie sa mesto Rijeka môže pochváliť aj kultúrnymi podujatiami ako sú ‘Rijecké letné noci’, ‘Leto na Gradine’, ‘Revue bábkových divadiel’a ine. Zábavu v meste Rijeka môžete nájsť v blízkych kluboch, divadlách, kinách a rôznych športoviskách. Rijeka má niekoľko vysoko kvalitných pláží, bez ohľadu na to, že je zároveň priemyselným mestom a významným prístavom. Pláž ‘Biovo’ a ‘Pećine’ sú pláže, na ktorých nájdete rad doplnkových zariadení, a pláž ‘Kostanj’ prvá pláž prispôsobená pre ľudí mierne aj ťažko zdravotne postihnutých. Sme si istí, že v Rijeke každý nájde niečo pre seba a že ho mesto fascinuje mnohými doplnkovými atrakciami, ktoré sú dostupné na každom kroku. Milí hostitelia a bohatá gastronómia v široko-ďaleko známych reštauráciách urobia Vašu návštevu v Rijeke kompletným pôžitkom.

Cena výletu je 20€/osoba. (v cene je zahrnutá doprava)