Dobrý deň

Chceli sme Vám s priateľom napísať recenziu, ale nikde som nenašla priestor na pochvalu, tak Vám píšem aspoň takto cez mail (ak náhodou také miesto mate, ale nevšimla som si ho, pripadne sa v budúcnosti objaví, kľudne si tam pridajte a použite text z tohto mailu). Sama pracujem vo firme, kde je pochvala zo strany zákazníka veľmi motivujúca. Takže veľmi pekne ďakujeme za všetko. Jazda bola príjemná a bezpečná, s Vašim prístupom sme takisto veľmi spokojní. V apartmánoch sme síce strávili len par hodín, ale boli pekne, čisté, jednoduché, úplne postačujúce, nič nám tam nechýbalo. Mestečko a prostredie bolo krásne, takže veľmi pekne ďakujeme a vyslovujeme veľkú pochvalu 🙂
Ja predpokladám že Vás ešte budeme kontaktovať, zaujala ma okrem iného aj možnosť individuálnej dopravy, takže keď vymyslime nejakú akciu, určite sa na Vás obrátime 🙂 Majte sa pekne, želám veľa úspechov v práci a tiež v súkromí.
Dominika a Vilo

Zdravím pan Kakaš,

ešte raz by som sa Vám chcel poďakovať za výbornú dovolenku (destinácia Novi Vinodolski má dovolenkárom určite čo ponúknuť), za služby celého Pressburgbus-u. Ďakujeme za bezpečnú jazdu ( + minerálka na ceste z Bratislavy potešila 🙂 , takisto ubytovanie bolo výborné, aj Váš prístup od zajednania zájazdu až po návrat do Bratislavy!

Boli sme spokojní, tak snáď ešte budeme mať možnosť niekedy v budúcnosti využiť Vaše služby..